company logo

Sirkel & Mall Geodeesia OÜ - maamõõdubüroo, mis pakub kiiret ja kvaliteetset teenust!

Oleme tegutsenud alates 2009 aastast ning viinud läbi enam kui 2000 mõõdistustööd. Meie jaoks on oluline, et kliendid oleksid rahul teenuse kvaliteediga. Pakume mõistliku hinna eest geodeesia teenuseid. Meie maamõõdubüroo tagab kõige teenuste kvaliteedi kvalifitseeritud mõõtjate ja kaasaegse mõõtmitehnika kaudu. Sirkel & Mall Geodeesia OÜs töötavad kvalifitseeritud geodeedid ja 3D mudeldajad, kes koos ettevõttes kasutused oleva kaasaegse kõrget mõõtmistäpsust võimaldava mõõtetehnikaga suudavad rahuldada ka kõige nõudlikuma kliendi erisoovid.

Meie maamõõdubüroo tagab kõige teenuste kvaliteedi kvalifitseeritud mõõtjate ja kaasaegse mõõtmitehnika kaudu. Sirkel & Mall Geodeesia OÜs töötavad kvalifitseeritud geodeedid ja 3D mudeldajad, kes koos ettevõttes kasutused oleva kaasaegse kõrget mõõtmistäpsust võimaldava mõõtetehnikaga suudavad rahuldada ka kõige nõudlikuma kliendi erisoovid.

Kvaliteet

Parimaid võimalikke lahendusi otsides jõuame tulemuseni, millega on rahul nii Klient kui ka meie. Klient peab tundma, et projekt on läbi lahendatud ja soovib meiega koostööd teha ka tulevikus.

Usaldusväärsus

Sirkel & Mall Geodeesia jaoks on usaldusväärsus lubadustest ning projekti tähtaegadest kinnipidamine. Meie usaldusväärsus põhineb kogemusel, kliendisuhtluse läbipaistvusel ning vastutustundlikul tegutsemisel.

Professionaalsus

Sirkel & Mall Geodeesia arvates väljendub professionaalsus suhtumises, käitumises ja meie erialastes oskustes, mida kasutades suudame etteantud ülesande lahendada parimal viisil.

Innovaatilisus

Sirkel & Mall Geodeesia OÜ kasutab oma töös leidlikke ja kaasaegseid lahendusi. Meie pidev innovatsioon tagab, et oleme alati sammu eespool, pakkudes klientidele parimaid geodeetilisi tehnoloogiaid ja meetodeid.

Võta meiega ühendust!